חדשות

בית ספר אינטרנטי – הטיפול הסטנדרטי החדש בזיהום כרוני בנגיף הפטיטיס C: רישום וכניסה

בית הספר הוקם על ידי החברה הישראלית לחקר הכבד בשיתוף עם האיגוד לגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד. ההשתתפות מקנה 25 נקודות CME מטעם המועצה המדעית בהר"י

החברה הישראלית לחקר הכבד בשיתוף עם האיגוד הישראלי לגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד ועם מערכת דוקטורס אונלי גאה להשיק: בית ספר אינטרנטי – הטיפול הסטנדרטי החדש בזיהום כרוני בנגיף ההפטיטיס C. הקורס ניתן במסגרת בית הספר האינטרנטי של אתר דוקטורס אונלי מבית הר"י – CMETV.

לכניסה לבית הספר

כניסתן של תרופות חדשות לשימוש מחייבת את הרופאים העוסקים בנושא חשוב זה להתעדכן בחידושים האחרונים בתחום. מטרתו של בית הספר האינטרנטי היא להנגיש את המידע העדכני בנושא במבחר הרצאות וידיאו קצרות (15–25 דקות כל אחת) של מיטב הרופאים המומחים בנושא.

החברה הישראלית לחקר הכבד (לוגו)

בתום כל אחת מההרצאות יתבקשו הגולשים המשתתפים לענות על כמה שאלות רבות ברירה. השאלות נועדו ללמידה בלבד, והמערכת תצביע על תשובות שגויות ותאפשר לתקנן. כמו כן, בכל שלב תינתן אפשרות ליצור קשר עם המרצים, לשאול אותם שאלות ולהתייעץ עמם. בסוף הקורס יוכל המשתתף להדפיס תעודת השתתפות בקורס, ישירות מהמערכת המיוחדת שפותחה באתר. צוות האתר יעביר את המידע על השלמת הקורס למועצה המדעית של הר"י, ולמשתתף יוענקו 25 נקודות CME.

מנהלת בית הספר, פרופ' זיו בן ארי: "האינטרנט מאפשר לנו להנגיש את המידע ולהביא את העדכונים האחרונים בתחום. כך יוכלו רופאים העוסקים בנושא להתעדכן וללמוד בכל מקום ובכל זמן על אופן הטיפול החדש והמורכב, וזאת כדי לתת את הטיפול הטוב ביותר למטופלים".

רשימת המרצים בבית הספר כוללת את פרופ' ריפעת ספדי, פרופ' זיו בן ארי, פרופ' רפי ברוק, פרופ' יעקב ברוך, פרופ' דני שובל, ד"ר יואב לוריא, פרופ' אלי צוקרמן, פרופ' רני אורן, ד"ר סייף אבו מוך וד"ר אורן שיבולת.

תודתנו לחברות יאנסן, MSD ורוש, שתמכו בפרויקט.

ההשתתפות בקורס היא חינמית וכרוכה בהרשמה בלבד לצורך תיעוד ההתקדמות וסיום הקורס.

לבית הספר האינטרנטי

נושאים קשורים:  חדשות,  הפטיטיס C,  בית ספר אינטרנטי
תגובות