חדשות

ד"ר רונן ברנר מונה למנהל המכון האונקולוגי במרכז הרפואי "וולפסון"

ד"ר ברנר מחליף בתפקיד את ד"ר הנרי הייאט, שפרש לגמלאות; לדבריו, "הטיפולים המתקדמים ביותר ניתנים כבר ב'וולפסון', עם תוצאות טיפוליות מהשורה הראשונה"

בית החולים "וולפסון" בחולון (צילום: ויקיפדיה)
בית החולים וולפסון בחולון. צילום: ויקיפדיה

ד"ר רונן ברנר מונה למנהל המכון האונקולוגי במרכז הרפואי "וולפסון" בחולון. הוא מחליף בתפקיד את ד"ר הנרי הייאט, שפרש לגמלאות. לדברי בית החולים, המכון משרת עתה אוכלוסייה של כ-700 אלף נפש בגוש דן והסביבה, ומצוי בתנופת התפתחות.

ד"ר רונן ברנר (צילום: "וולפסון")

ד"ר רונן ברנר (צילום: "וולפסון")

ד"ר ברנר הוא מומחה בגידולים במערכת העיכול ובגידולי ראש וצוואר.  הוא סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת תל אביב בשנת 1999, התמחה ברפואה פנימית בבית החולים "שיבא" ואת ההתמחות באונקולוגיה ערך בבית החולים "בילינסון" בשנת 2010.

הוא הוביל עד כה כמה מחקרים העוסקים באפידמיולוגיה של הסרטן, בפיתוח אמצעי דימות חדשניים לאבחון ממאירות וכן בפיתוח בדיקות לאבחון מוקדם של סרטן.

ד"ר ברנר חבר באיגוד הישראלי לרפואה פנימית וכן באיגודים לאונקולוגיה ורדיותרפיה, וחבר בקבוצת המומחים והחוקרים העוסקת בגידולי מערכת העיכול בישראל.

עם כניסתו לתפקיד אמר ד"ר ברנר: "קיימת עתה התקדמות עצומה בטיפול במחלות הסרטן השונות ותודות לכך שיעורי הריפוי גבוהים יותר מאשר בעבר. לחולים שלצערנו אינם ניתנים לריפוי, ניתן כיום להציע טיפולים מאריכי חיים ואף באופן משמעותי, תוך שמירה על איכות החיים שלהם".

לדבריו, "שימוש בתרופות חדשות בעלות יעילות גבוהה ורעילות נמוכה יותר, מאפשרת טיפול אונקולוגי יעיל גם באוכלוסיות של קשישים וחולים במחלות כרוניות אחרות. לכבוד הוא לי לקבל לידי את תפקיד הניהול מד"ר הייאט שבתקופתו גדל המכון וקלט מספר כפול של חולים בהשוואה לעבר. כעת אין עוד צורך לנסוע למרכזים מרוחקים כדי לקבל טיפול. הטיפולים המתקדמים ביותר ניתנים כבר ב'וולפסון', עם תוצאות טיפוליות מהשורה הראשונה".

ד"ר ברנר הוסיף, כי "ניתן ליחס חלק מההצלחות הטיפוליות גם למדיניות שננקטה כאן: יחס אישי ודלת פתוחה למתן מענה לסיבוכים רפואיים, מוקדם ככל האפשר. בכוונתי להמשיך להגדיל ולפתח את המכון מההיבטים הקליניים וגם המחקריים וכמובן להמשיך ולשמר את אתה גישה אנושית המאפיינת אותו".

מנהל המרכז הרפואי וולפסון, ד"ר יצחק ברלוביץ, שבירך על המינוי, אמר: "אני שמח על בחירתו וכניסתו לתפקיד. כולנו מצפים שגם יכניס רוח חדשה וירחיב את הפעילות לטובת באי השירות האונקולוגי ב'וולפסון'. התחום הזה רגיש במיוחד וטומן בחובו אפשרויות חדשות של אבחון מוקדם וטיפול. אני מקווה שבזכותו של ד"ר ברנר, המטופלים יזכו לחידושים המהפכניים והמסעירים שכבר מתרחשים בקצב גובר ועולה בתחום הטיפול בסרטן".

 

נושאים קשורים:  חדשות,  ד"ר רונן ברנר,  המרכז הרפואי וולפסון,  סרטן
תגובות
 
09.05.2016, 16:16

מאחל לך הצלחה בתפקיד החדש
זכית בו ביושר, כי יש לך את הכישרון הנדרש
זו ללא ספק בחירה מוצדקת