מינויים

פרופ' יניב שרר מונה למנהל בית החולים הדסה עין כרם

פרופ' שרר הוא מומחה ברפואה פנימית ובמינהל רפואי, כיהן עד לאחרונה כסגן מנהל המרכז הרפואי ברזילי | מחליף את ד"ר ינון בודה, שניהל את "הדסה" בשנה וחצי האחרונות

פרופ' יניב שרר, מנהל "הדסה עין כרם". צילום: דוברות בית החולים

פרופ' יניב שרר, מומחה ברפואה פנימית ובמינהל רפואי ועד לאחרונה סגן מנהל המרכז הרפואי ברזילי באשקלון, מונה למנהל בית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

פרופ' שרר מחליף בתפקידו את ד"ר ינון בודה, שניהל את בית החולים בשנה וחצי האחרונות וכיהן לפני כן כסגן מנהל בית החולים במשך שלוש שנים, והודיע על סיום תפקידו לפני שבועות אחדים.

פרופ' שרר, נשוי ואב ל-3, סיים את לימודי הרפואה בהצטיינות בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב וביצע התמחות ברפואה פנימית במרכז הרפואי שיבא, תל השומר. בהמשך, סיים לימודי מוסמך במינהל מערכות בריאות באוניברסיטת תל אביב.

במהלך השנים שירת פרופ' שרר כרופא צבאי, כיהן כעוזר רפואי למנכ"לי משרד הבריאות, כסמנכ"ל המרכז הרפואי איכילוב בתל אביב, כסגן מנהל המרכז הרפואי ברזילי, כיו"ר קרן המחקרים וכמנהל המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי.

פרופ' שרר הוא מחברם של 150 מאמרים בתחום המחלות האוטואימוניות. בנסיונו העשיר היה חלק ממייסדי התכנית הלאומית למדדי איכות בבתי חולים ומשמש כחבר בכיר וסוקר בארגון האיכות והאקרדיטציה הבינלאומי JCI.

עם הצטרפותו החודש למרכז הרפואי הדסה, אמר פרופ' שרר: "אני שמח וגאה להצטרף למשפחת הדסה ומודה למנכ"ל המרכז הרפואי, לדירקטוריון ולעומדת בראשו, דליה איציק, על הבחירה והאמון. המרכז הרפואי הדסה, שהינו התגשמות של החזון הציוני ושל ראשית הרפואה המודרנית בארצנו, ניצב גם בימים אלה בפסגת הרפואה בישראל והינו אחד המרכזים הרפואיים המובילים בעולם.

"המצוינות בהדסה נבנתה לאורך שנים בזכות עובדיה המסורים מכל הסקטורים, אני מודה על הזכות להוביל אותם ומתכוון להשקיע בשימור ובטיפוח המשאב האנושי. כמנהל 'הדסה עין כרם' אוביל יחד עם חברי להנהלה, העובדים והפקולטה לרפואה, את בית החולים להמשך מצוינות רפואית ואקדמית לאומית ובינלאומית.

"במקביל, ברצוני לקדם ולהמשיך את תנופת הבינוי ובחדשנות ואת מתן שירותי הרפואה הטובים ביותר לתושבי ירושלים והסביבה ולמטופלים מרחבי כלל המדינה שיזכו גם הם בשירותי הרפואה הטובים בישראל".

פרופ' יורם וייס, מנכ"ל המרכז הרפואי הדסה: "פרופ' שרר הוא שחקן חיזוק משמעותי למרכז הרפואי שלנו, בטוחני שיצעיד את הדסה עין כרם לגבהים משמעותיים. נסיונו העשיר ויכולותיו הגבוהות בקידום פרויקטים רוחביים וניהול מערכות בריאות יהיו לנו ליתרון עצום. אנו מברכים אותו בהצלחה רבה בתפקידו החשוב. אני מודה לד"ר בודה על תרומתו הרבה להדסה ועל עשייתו המקצועית הנרחבת".

נושאים קשורים:  פרופ׳ יניב שרר,  פרופ' יורם וייס,  בית החולים הדסה עין כרם,  מינוי,  חדשות,  ד"ר ינון בודה
תגובות

מזל טוב לפרופ יניב שרר. האיש הנכון במקום הנכון

22.03.2023, 19:05

זכו בהחלט. בהצלחה רבה רבה.

ברכות חמות!

ברכותי בהצלחה בתפקיד החדש

אנונימי/ת
23.03.2023, 19:06

איחלתי לשני הצדדים הצלחה